Pláž Bentota


Pláž Bentota

Pláž Bentota je oblíbená pobřežní destinace na Srí Lance známá pro své krásné písečné pobřeží, vodní aktivity a uvolněnou atmosféru. Zde je několik informací o pláži Bentota:

Poloha: Pláž Bentota se nachází podél jihozápadního pobřeží Srí Lanky v zálivu Bentota.

Plážové aktivity: Pláž nabízí řadu vodních aktivit, včetně plavání, opalování, šnorchlování a vodního lyžování. Díky klidné vodě zálivu je vhodný jak pro rodiny, tak pro milovníky vodních sportů.

Vodní sporty: Bentota je centrem vodních sportů, jako je windsurfing, kiteboarding, jet-ski, vodní lyžování a jízda na banánovém člunu. Pokud tyto aktivity zkoušíte poprvé, můžete si pronajmout vybavení a získat lekce.

Safari na řece Madu: Jen ve vnitrozemí z Bentoty se můžete vydat na safari lodí podél řeky Madu. Safari vás provede mangrovovými lesy, ostrůvky a tradičními rybářskými vesnicemi.

Brief Garden: Brief Garden se nachází nedaleko, je krásně upravená zahrada, která byla bývalým domovem renomovaného zahradního architekta Bevise Bawy. Je to okouzlující místo k prozkoumání.

Lunuganga Estate: Další zahrada navržená Bevisem Bawou, Lunuganga Estate, nabízí svěží krajinu, klidná jezírka a zajímavé sochy.

Líheň želv: Líheň želv Kosgoda, která se nachází v blízkosti Bentoty, je ochranářský projekt, jehož cílem je chránit a vychovávat mořské želvy.

Ájurvéda a lázně: Bentota nabízí řadu ajurvédských wellness center a lázní, kde si můžete užít omlazující procedury a terapie.

Kulturní zážitky: Můžete také prozkoumat místní kulturu návštěvou okolních chrámů, vesnic a trhů.

Plavby při západu slunce: Klidné vody Bentoty z něj dělají perfektní prostředí pro plavby lodí při západu slunce, které poskytují úžasný výhled na pobřeží.

Pláž Bentota je ideální destinací pro ty, kteří hledají relaxaci, vodní aktivity a dotek kulturního poznávání. Ať už si chcete odpočinout na pláži, věnovat se vodním sportům nebo se ponořit do přírodních krás Srí Lanky, Bentota má co nabídnout každému typu cestovatele.

Obsah

Open chat

ukážeme vám krásy tohoto tropického skvostu...