Okružní výlety

zažijte tropický ráj...

Okružní výlety

Pokud máte rádi cestování a poznávání nových míst, kultur a lidí, pak jsou pro vás naše poznávací výlety tou ideální volbou. Nabízíme vám širokou škálu destinací po celé Srí Lance. Na našich výletech vás provedeme nejen nejznámějšími památkami a atrakcemi, ale také vám ukážeme méně turistické, ale autentické kouty, kde poznáte místní život, kuchyni a tradice. Všechny výlety jsou tematicky zaměřené, můžete si zde vybrat například zájezd zaměřený na historii, přírodu, gastronomii, náboženství nebo sport. Kompletní výběr výletů je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro větší skupiny, pro rodiny s dětmi, i pro páry, a hlavně, pro všechny věkové kategorie. Ceny vás určitě mile překvapí, jsou příznivé a zahrnují veškeré služby, jako jsou ubytování, stravování, dopravu, průvodce a vstupné. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, podívejte se do sekce "tipy za poznáním", zde si jistě vyberete a sestavíte vlastní výlet dle vašich představ. Pokud chcete zažít nezapomenutelné dobrodružství a rozšířit si obzory, neváhejte, vybírejte a rezervujte si svůj poznávací výlet ještě dnes!

1 denní výlety

Divoká expedice "Yala Safari"

Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství s naším jednodenním výletem na safari do „Yale“, které je útočištěm divoké zvěře, které slibuje vzrušující zážitek uprostřed zázraků přírody.

 

Itinerář:

Naše cesta začíná brzy ráno ve 4:00 odjezdem z Golden Peacock Resortu, abychom zajistili, že si nadcházející den užijete co nejlépe. Připoutejte se a užijte si vzrušující den plný objevování a neuvěřitelných zážitků.

Dechberoucí krajina: Obdivujte krásu krajiny národního parku „Yale“, od rozlehlých pastvin až po husté lesy. Rozmanité ekosystémy parku poskytují úžasnou kulisu Vašemu zážitku ze safari.

Setkání s divokou zvěří: Mějte připravený fotoaparát, protože budete svědky neuvěřitelné rozmanitosti divoké zvěře, která je v národním parku „Yale“ doma. Pořizujte snímky koupajících se slonů, plížících se leopardů a kaleidoskopu ptačích druhů v jejich přirozeném prostředí.

Prohlídka se zkušeným průvodcem: Naši znalí průvodci se s Vámi podělí o znalosti o ekologii parku, chování jeho obyvatel a snahách o jeho ochranu. Seznamte se s křehkou rovnováhou, která udržuje tento živý ekosystém.

Oběd: Typ restaurace bude dohodnut s průvodcem během cesty.

 

Výlet zahrnuje:

Vstupenky v ceně: Užijte si bezproblémový zážitek, protože my se postaráme o Vaše vstupenky do národního parku „Yale“. Snadno projedete jeho branami a připravte se na setkání s rozmanitou a podmanivou divokou přírodou Srí Lanky.

Pohodlná přeprava: Cestujte stylově a pohodlně s naší dobře připravenou dopravou. Pohodlně se usaďte a odpočívejte, zatímco budeme projíždět vyhlídkovou trasou z Bentoty do národního parku „Yale“. Naše pohodlná doprava Vám zajistí, že dorazíte po dlouhém dni zpět do resortu v dobré náladě po náročném celodenním dobrodružství.

Výlet džípem 4X4: Připravte se na vzrušující safari džípem s pohonem 4x4 v národním parku „Yale“. Naši zkušení řidiči Vás zavedou hluboko do srdce divočiny, kde budete mít možnost spatřit majestátní slony, nepolapitelné leopardy (při velké troše štěstí), pestrobarevné ptáky a nesčetné množství dalších divokých zvířat.

 

Na konci dne se vrátíte do Golden Peacock Resortu se vzpomínkami vrytými do paměti a fotoaparátem plným úchvatných okamžiků. Náš jednodenní výlet do „Yale“ safari parku slibuje ohromující zážitek, který kombinuje dobrodružství, vzdělávání a čirou radost ze spojení s přírodou.

Rezervujte si své dobrodružství hned teď a nechte se ohromit nezkrotnou krásou „Yale“ safari parku!

 

Cena pro 2 osoby - 360 €

Open chat

ukážeme vám krásy tohoto tropického skvostu...